O nas

Witamy na lilaway

Zaproszenie na ślub to moment na osi czasu, telegram przynoszący uśmiech i radość. Dlatego właśnie dzielimy się z Tobą tym, co również nam przynosi mnóstwo energii i satysfakcji. Od kilku lat z pasją i zaangażowaniem tworzymy nowe wzory. W Lilaway znajdziesz nasze nietypowe propozycje zaproszeń, winietek, tablic stołów, jak również upominków dla gości.

Przy tworzeniu każdej z kolekcji dbaliśmy o dobór odpowiednich struktur, kolorystyki i dodatków. Dopasowanie grafiki, czcionki, papieru, czy koperty ma dla nas ogromne znaczenie. W tym odnajdujemy się najlepiej. Mimo dużego postępu elektroniki, warto w pewnych kwestiach pochylić czoło nad tradycją w nieoczywistym wydaniu.

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe:

  • zaproszenia, zawiadomienia,
  • winietki z nazwiskami,
  • tablice z układem stołów i numery stołów,
  • upominki dla gości weselnych,
  • menu weselne,
  • stemple.

Wszystko to tworzymy z ogromną dbałością o szczegóły, tak aby całość nadawała niepowtarzalnego charakteru Waszej uroczystości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy przygotowywaliśmy się do własnego ślubu i w celu znalezienia idealnego zaproszenia, przeglądaliśmy setki dostępnych wzorów i możliwości. W morzu powtarzalnych propozycji nie udało nam się wybrać nic, co by nas urzekło.

Postanowiliśmy więc, że całą papeterię przygotujemy sami. Od tego momentu z pasją i zaangażowaniem tworzymy coraz to nowe wzory. A pomysłów mamy dużo! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

2015 - do chwili obecnej

W 2015 roku uruchomiliśmy sklep internetowy. Staramy się systematycznie dodawać nowe wzory, a pomysłów nam nie brakuje.

2017
100
2016
87
2015
69

Wybraliśmy wzór „Polne kwiaty” na zaproszenia i zawiadomienia ślubne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście weselni również. Wzór ten doskonale oddaje klimat i atmosferę miejsca i terminu naszego ślubu – maj.
Jędrzej i Aldona